09/06/2026 21:34

В NV Tower, София, се проведе конференцията „Дестинация България на фокус за 2026 г.“, организирана от Националния борд по туризъм (НБТ) с институционалната подкрепа на Министерството на туризма.

Събитието събра водещи представители на туристическия сектор, институции и експерти, за да очертаят ключовите тенденции, приоритети и очаквания за развитието на българския туризъм през следващите години.