06/06/2026 23:35

Нови столове пристигнаха в Столична община – доставката привлече вниманието на граждани и служители .

Днес около обяд пред сградата на Столична община пристигна малък камион, който достави нови столове за нуждите на администрацията. По време на разтоварването на място беше забелязан и общинският съветник Борис Бонев, който наблюдаваше процеса.

Свидетели разказват, че вратата на сградата бе отворена широко, за да може доставчиците да пренесат новото оборудване. Сцената привлече вниманието на минувачи, които коментираха обновлението в общината.

От Столична община засега няма официален коментар за доставката, но се предполага, че новите мебели са част от текущия план за подобряване на работната среда на служителите.

снимки: Newsnow.bg