
Днес в столичния Интер Експо Център официално бяха открити пет от най-значимите международни изложения в сферата на хранително-вкусовата промишленост – „Месомания“, „Пътят на млякото“, „Булпек“, „Интерфуд & Дринк“ и Wine & Spirits Show. Събитията ще продължат до събота, 15 ноември, и събират под един покрив десетки български и чуждестранни компании, производители и професионалисти от сектора.

По време на изложенията посетителите имат възможност да се запознаят с най-новите технологии, продукти и тенденции в производството на месо, млечни изделия, хлебни и сладкарски продукти, напитки и вина.

Форумът предоставя и отлична платформа за бизнес контакти, партньорства и обмен на опит между специалистите от бранша.

Събитията в Интер Експо Център се утвърждават като ключов фактор за развитието на хранително-вкусовата индустрия у нас и като мост между българските производители и международните пазари.
снимки: newshubbg.com


