
По време на поредния масов протест в София граждани, застанали пред камерата на Newsnow.bg, изразиха категоричното си недоволство от настоящото политическо статукво. Според тях е настъпил моментът за незабавна промяна във властта и за сформиране на ново правителство, което да отразява волята на народа.
Много от протестиращите заявиха, че общественото доверие към двамата силни фигури – Бойко Борисов и Делян Пеевски – е напълно изчерпано. Те настояват двамата да напуснат политическата сцена, тъй като според тях именно те олицетворяват модела на задкулисие, зависимости и контрол, който задушава българската държава вече десетилетия.


снимки и видео: Newsnow.bg