
Екип на NewsNow.bg установи, че в столичния район „Изгрев“ сметосъбирането се извършва регулярно, като специализирани камиони посещават контейнерите и ги почистват според графика.
Жители споделят, че в последните седмици се наблюдава добра организация и липсват сериозни натрупвания на отпадъци.„Виждаме камиона почти всеки ден. Контейнерите се изчистват и не се стига до преливане. Работата е добре организирана“, споделят местни жители.

По думите им това значително подобрява чистотата в квартала и предотвратява неприятни ситуации около жилищните блокове.

Снимки: Newsnow.bg