
Докато част от гражданите протестираха пред Столична община срещу предложените промени в системата за платено паркиране, друг, паралелен протест се организира в защита на българския лев и против въвеждането на еврото.
Докато част от гражданите протестираха пред Столична община срещу предложените промени в системата за платено паркиране, друг, паралелен протест се организира в защита на българския лев и против въвеждането на еврото.

Група граждани, част от „Граждански комитет за защита на лева“, се събра пред сградата на общината, за да заяви категорична позиция: „Не на еврото, искаме да запазим лева“.
Протестиращите настояват за референдум, преди страната да приеме единната европейска валута.
Снимки: Newsnow.bg