09/06/2026 21:08

Президентът на Славия, Венцислав Стефанов, бе в особено добро настроение след убедителната победа на своя отбор над Левски с 2:0.

Триумфът дойде в ключов мач, който засили позициите на Славия в класирането и зарадва феновете на отбора. Стефанов сподели радостта си и похвали отбора за отличната игра и дисциплина на терена.

С победата Славия не само печели трите точки, но и демонстрира сериозна заявка за силно представяне през сезона, а настроението в клуба и сред привържениците е на висота.

Видео: Сайтът Gong.bg