
Мая Манолова съобщи, че е заведено дело от името на десетки столичани срещу решението на Столичния общински съвет за двойното увеличение на цените в „синя“ и „зелена зона“, както и разширяването на техните обхвати.
Към иска са приложени две петиции и две подписки, подкрепени общо от 3539 граждани, които считат решението за незаконно.
Според Манолова е „безумно“ толкова важно за софиянци решение да бъде прието в разрез с множество закони и процедурни правила на СОС.
Видео: БТА тагове за фейсбук