
Бившият президент на Българския футболен съюз и легендарен вратар на „Левски“ и българския национален отбор Борислав Михайлов е приет по спешност в болница „Токуда“ след получен инсулт. Това съобщиха от лечебното заведение за newsnow.bg

В неделя вечерта Михайлов се почувствал зле в дома си и незабавно е потърсил медицинска помощ. Направените изследвания са установили, че става дума за инсулт, след което той е настанен за лечение и наблюдение.

Медиците работят по стабилизиране на състоянието му, а близките му са уведомени за инцидента. Към момента няма официална информация за прогнозата и очакваното развитие.
снимки: фейсбук Борислав Михайлов