
Президентът Румен Радев връчи Почетния знак на държавния глава на четирима от най-заслужилите български спортисти – Стоян Димитров, Любомир Ганев, Серафим Бързаков и Мария Петрова.

Церемонията се състоя в Гербовата зала на „Дондуков“ 2

Държавният глава отличи шампионите за техните изключителни заслуги в развитието на българския и световния спорт, за приноса им към Олимпийското движение и за активната им роля в насърчаването на младите таланти.



снимки: прсцентър