18/06/2026 8:29
19598

Екипите на „Чистота“ към Столична община продължават активно да почистват падналите есенни листа в различни райони на София.

Всеки ден служителите на поддръжката могат да бъдат забелязани по улиците, в парковете и около жилищните зони, където грижливо събират натрупаните листа и поддържат реда и чистотата в столицата.

С тяхната всеотдайна работа София остава поддържана и приятна за своите жители, дори през есенния сезон, когато градът е обагрен в красиви цветове, но и изисква повече грижи.

Тази дейност е част от постоянните усилия на Столична община за по-чиста, по-зелена и по-красива градска среда.

Снимки: Newsnow.bg