
Ректорът на УНСС проф. д-р Димитър Димитров официално поздрави студентката Симона Бакърджиева, която спечели престижната титла „Мис България 2025“.
Срещата се проведе в университета, където ректорът изрази своята гордост и подчерта, че успехът на Симона е признание не само за нея, но и за цялата академична общност.

Проф. Димитров пожела на Симона още много бъдещи постижения, като изтъкна, че тя е пример за талант, трудолюбие и амбиция.

От своя страна Симона благодари за подкрепата и сподели, че ще продължи да работи както по академичните си цели, така и по благотворителните инициативи, свързани с титлата ѝ.
Триумфът на Симона Бакърджиева отекна широко и сред студентите на УНСС, които я поздравиха за успеха и изразиха своята гордост, че представя университета на национално ниво.

Снимки: Пресцентър УНСС