
Центърът на Стара Загора се изпълни с хиляди граждани, излезли на протест срещу действащото правителство.
Демонстрацията събра изключително голям брой недоволни хора, които ясно заявиха исканията си за оставка на кабинета и за търсене на отговорност от лицата, свързвани с годините на прехода.
Протестиращите се събраха спонтанно, водени от усещането за несправедливост и липса на доверие в управляващите. Атмосферата беше напрегната, но мирна, като шествието премина през ключови точки в центъра на града.
Видео: Miroslav Mirchev